O projektu

MIKULOVSKÉ TERASY se nacházejí v klidné části pod Kozím hrádkem, s dechberoucím výhledem na Sv. Kopeček, přitom jen tři sta metrů od centra města. Podoba projektu je po architektonické, tak i po designové stránce řešena nadčasově a s maximální precizností. Navrhlo ji známé architektonické studio Desk architekti – Ing. arch. Děnge.

Nový terasovitý bytový dům o šesti nadzemních podlažích, nabídne 17 bytů o dispozicích 1 + kk, 2 + kk a 3 + kk. Deset bytů má vlastní vířivku na terase. Krytá parkovací stání a sklepní kóje jsou umístěny v prvním podlaží. Díky osobnímu výtahu je zajištěn pohodlný přístup. Velkým bonusem bude kvelbený sklep s posezením, kde bude mít každá jednotka kóji pro archivaci vína.

Bytové jednotky jsou řešeny s důrazem na moderní vzdušný design, praktičnost a vysokou kvalitu použitého vybavení. V průběhu výstavby je možnost klientských změn ve formě výběru zařizovacích předmětů dle vkusu zájemce.

MIKULOVSKÉ TERASY jsou navrženy s respektem ke svému umístění, odpovídají současným moderním trendům a nejvyšším standardům.

Energetická náročnost budovy je B – tedy velmi úsporná.

 
 

Předpokládaný časový průběh výstavby:

Zahájení stavby: červen 2022

Dokončení hrubé stavby: léto 2023

Kolaudace: prosinec 2023

 

Již nyní si můžete svůj nový byt zarezervovat a vybrat zařizovací předměty dle Vašeho vkusu.